iü_logo

İstanbul’da bulunan devlet üniversitesidir. Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethinin ertesi günü 30 Mayıs 1453’te kurulmuştur. Dünyanın en iyi 500 üniversitesi sıralamasına Türkiye’den giren 6 üniversiteden biridir.İstanbul Üniversitesi dünyanın en iyi 500 üniversitesi arasında 2006’dan beri yer almaktadır. Üniversite, aynı zamanda Asya Pasifik bölgesinin en iyi 100 üniversitesi arasındadır.Üniversitede yaklaşık 55.000 lisansüstü, lisans ve ön lisans öğrencisi öğrenim görmektedir. Bu yüksek öğretim işlemi 5000 öğretim üyesi ve öğretim elemanı tarafından gerçekleştirilmektedir.


tubitak_logo

Toplumumuzun yaşam kalitesinin artmasına ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden, bilim ve teknoloji alanlarında yenilikçi, yönlendirici, katılımcı ve paylaşımcı bir kurum olma vizyonunu benimseyen TÜBİTAK, akademik ve endüstriyel araştırma geliştirme çalışmalarını ve yenilikleri desteklemek, ulusal öncelikler doğrultusunda Araştırma-Teknoloji-Geliştirme çalışması yürüten Ar-Ge enstitülerini işletme işlevlerinin yanı sıra, ülkemizin bilim ve teknoloji politikalarını belirlemekte ve toplumun her kesiminde bu farkındalığı artırmak üzere kitaplar ve dergiler yayınlamaktadır. Bilim insanlarının yurt içi ve yurt dışı akademik faaliyetleri burs ve ödüller ile desteklenmekte, özendirilmekte, üniversitelerimizin, kamu kurumlarımızın ve sanayimizin projeleri fonlanarak, ülkemizin rekabet gücünün artırılması hedeflenmektedir.


dowaksa_logo

2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa, 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur.

Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa, 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.


sika_logo

Sika, 1910 yılında İsviçre’de kurulmuş, dünya çapındaki üretim ve satış ağıyla yapı ve endüstri kollarında, özel kimyasallar konusunda faaliyet gösteren global bir gruptur. Sika Türkiye oluşumu ise grup içerisinde satış gelirleri, karlılık, insan kaynağı, teknoloji ve Ar&Ge açısından en önde gelen şirketlerden biri olup, sorumluluk bölgesinde de liderlik görevini üstlenmektedir.


huntsman_logo

Huntsman geleneksel malzemelerin özelliklerinin, işlevselliğinin ve dayanıklılığının çok daha fazlasını talep eden müşterilere, sentetik ve formüle edilmiş polimer sistemler sunan, konusunda lider bir küresel tedarikçidir.
Hizmet ettiği temel piyasalar arasında yüzey kaplamalar, inşaat, elektronik, yapıştırıcılar, enerji iletimi ve dağıtımı, genel endüstri, havacılık ve uzay sanayi, rüzgar enerjisi, otomotiv, spor ve eğlence sanayi sektörleri bulunmaktadır.


assan_lojistik_logo

1996 yılında Türkiye’nin köklü ve büyük kurumlarından biri olan Kibar Holding iştiraki olarak kurulan Assan Lojistik ve Filo Kiralama A.Ş., Ulusal ve uluslararası ölçekte kapıdan kapıya lojistik hizmetleri sunmaktadır.Türkiye genelinde yurtiçi taşıma,ağır taşımacılık, antrepo, depolama, dağıtım ve stoklama, liman için nakliye, lashing, elleçleme, nezaret ve gümrükleme hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz Uluslararası taşımacılık alanında ise Multimodal Taşımacılığı, Uluslararası Kara Taşımacılığı, Uluslararası Hava Taşımacılığı, Uluslararası Deniz Taşımacılığı, Uluslararası Demiryolu Taşımacılığı ve ağır taşımacılık operasyonları gerçekleştirmektedir.


assan_aluminyum

Yassı alüminyum sektörünün lider üreticisi Assan Alüminyum, kurulduğu 1988 yılından bu yana yassı haddelenmiş alüminyum (rulo, levha ve folyo) üretim ve ticareti ile uğraşmaktadır.

İstanbul Tuzla ve Kocaeli Dilovası Tesisleri’nde, Kibar Holding çatısı altında üretim yapan Assan Alüminyum, yassı alüminyum sektöründe yıllık 250.000 ton kurulu kapasitesi ile Türkiye’nin açık ara lider kuruluşudur.

1000’i aşkın çalışanı ile ürettiği ürünlerle distribütör, inşaat, ulaştırma, dayanıklı tüketim ve ambalaj gibi çok çeşitli sektörlere hizmet vermekte olan Assan Alüminyum, Avrupa’nın alanında en büyük firmalarından biri olarak esnek üretim mantığında her yıl bir çok müşterisi tarafından yılın tedarikçisi ünvanını almaktadır.


altek_logo

1987 yılından bu yana Türkiye’de üretilemeyen veya üretilmesinde güçlük çekilen alaşımlı alüminyum levha, alüminyum plaka , alüminyum profil tedariğini yaparak Gemi, Uçak – Savunma, Otomotiv, Kalıp – Makine, Tanker – Silobas Sanayilerine malzeme sağlamaktadır.
Kalıplık Alüminyum Plakaları stoğumuzda tutarak, özel kesim makinamız aracılığı ile Makina ve Kalıp Sanayisine, 0,2 mm hassasiyet ile tam diagonal, temiz kesilmiş malzeme temin etmekteyiz.


akrosan_logo

Akrosan 2009 yılında başlayan bir sürecin sonunda kurulmuş, çalışma partnerleri için yüksek kalitede mühendislik çözümleri sunmayı amaçlayan bir şirkettir.
Şirket; elektronik, mekanik, otomotiv, kompozit, yenilenebilir enerji, aydınlatma alanlarında faaliyet göstermektedir.
Bu alanlarda dinamik, genç mühendislik ekibiyle yüksek motivasyonlu bir çalışma disiplini benimsemiştir.


ibm_logo

Merkezi Armonk, New York, ABD’de olan, dünyanın en büyük bilişim teknolojisi şirketidir. 410.000’i aşkın çalışanı ile 170’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği alanlar arasında bilgisayar ve donanım üretimi, yazılım, servis hizmetleri, sunucu servisleri ve AR-GE bulunmaktadır. Dünyada her yıl en fazla yeni patent alan şirket durumundadır.


hexagon_logo

HEXAGON STUDIO , yerel ve uluslararası otomotiv yan sanayisine ve ana sanayisine tasarım ve mühendislik hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Türk firmasıdır.HEXAGON STUDIO, KIRAÇA ve HEXAGON Grup Şirketlerinin ortak bir iştiraki olarak otomotiv sanayisinin merkezinde, tecrübeli ve güçlü bir kadro ile mühendislik ve tasarım alanında Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’daki müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir.


sirena_logo

“KIRAÇA Grubu şirketlerinden, 2006’da faaliyete geçen Sirena Marine’in25 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 155 bin metrekarelik Bursa, Orhangazi’deki fabrikasında 319’u mavi yaka olmak üzere, toplam 400 çalışanı var. Kuruluşundan bu yana 267 motoryat ve yelkenli tekne üreten Sirena Marine, Azimut- Benetti Grubu’nun çeşitli Azimut motoryat modellerinin üretiminin yanı sıra, kendi yarattığı “Azuree Serisi” ile Türkiye’nin ilk seri yelkenli tekne üreticisidir.”


ekom_logo

EKOM, elektronik komponent satış ve pazarlaması konusunda faaliyet göstermek amacıyla 1997 yılında kurulmuştur.
Her türlü yarıiletken aktif, pasif, elektromekanik devre elemanları ve çeşitli elektronik modülleri kapsayan temsilcilik ağı sayesinde müşterilerine proje bazlı ve komple paket olarak ürün temin edebilmekte ve uygun fiyatlar sunabilmektedir.


numarine_logo

İstediğimiz zaman istediğimiz yere gidebilir miydik? Bir gemide uzun süre seyahat edebilmek için mevcut şartlar yeterli miydi?İhtiyacımız doğrultusunda yeterince eğlence ve konfora sahip miydik?Ailelerimiz bu süreçte güvende ve rahat mıydı?Tüm bu soruların cevabı her zaman “Hayır” oldu.
Böylece burada yer almayan ancak zihinlerde soru işareti oluşturmaya devam eden bir çok eksiği ortadan kaldırmak,kusursuz bir yat üretmek vizyonu ortaya çıktı.
Vizyonumuz doğrultusunda en ileri teknolojiyi barındıran tesisler inşa ettik.Bu alanda bilgili ve deneyimli tasarımcıları,mühendisleri bir araya getirdik.Sektörün önde gelen firmalarıyla çeşitli ortaklıklar oluşturduk ve Numarine doğdu.


Ces_Kompozit_logo

CES İleri Kompozit & Savunma Teknolojileri A.Ş., kurulmuş olduğu 1996 senesinden bu yana kompozit parçalar üzerinde tasarım,geliştirme ve üretim çalışmaları yapmaktadır.

Yerel ve global savunma pazarında gelişmiş kompozit malzemeleri,ekipmanlarının tedarikçisi olarak kendisine yer edinmiştir.


yildiz_kalip_logo

Özverili ve sürekli gelişen bir profil sergileyen Yıldız Kalıp 1979 yılında Avcılar´da 2500m2´lik ilk fabrika binasına geçmiştir. İlerleyen yıllarda ilk kurulumuna ek olarak yeni tesisler kuran Sn. Cemil YILDIZ, 15.000m2 (Avcılar) ve 10.000m2 (Güneşli) oldukça modern, gelişen Türkiye ihtiyaçlarına cevap veren, sektöründe lider bir firmayı Türkiye´ye kazandırmıştır.
Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, kendini sac metal şekillendirme kalıpları, sac baskı ve montaj ürünleri konusunda lider üretici olmaya adamış dinamik bir firmadır. Modern tesislerinde üretimin, etkinliğin ve kalitenin maksimize edilmesi için en son metal fabrikasyon ekipmanları kullanılmaktadır.


telsan_logo

1984 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan TELSAN kara, hava ve deniz telsizi ürünleri ile onlarca kamu kurum, kuruluşu ve binlerce özel kullanıcıya haberleşme hizmeti sağlamaktadır.
TELSAN’ın ürün portföyün de amatör kullanıcılardan ülke çapında kurulabilecek sayısal veya analog sistemlere hitap eden ve her biri kendi alanında dünya lideri olan Japon, İngiliz, Amerikan ve Avustralya firmalarının temsilcilikleri bulunmaktadır.
TELSAN, geleneksel telsiz sistemlerinin dışında günümüzün gelişen teknolojilerini yakından takip etmektedir. Telemetri/SCADA uygulamaları için gelişmiş telsiz data ürünleri ve sistemleri ile Radio over IP ve Voice over IP teknolojileri de TELSAN’ın çalışma alanı içindedir.


3m_logo

3M, 5 iş adamının değirmen taşı aşındırıcısı için mineral bulma adına isteği ile, 1902’de Minnesota’da Two Harbors’da kurulmuştur.
3M’in taahhütü aktif çevre koruma ile sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunurken, çevresel koruma, sosyal sorumluluk ve ekonomik ilerlemeden vazgeçmemektir. Sağlıktan karayol güvenliğine, ofis ürünlerinden LCD’ler için filmlere kadar binlerce yaratıcı ürünle marketlerde liderdir.


abb_logo

ABB güç ve otomasyon teknolojilerinde ürettiği ürün, sistem ve çözümleriyle dünyada lider bir kuruluştur. Yüzden fazla ülkede 145,000 çalışanı bulunan ABB,
hem uluslararası hem de Türkiye’nin kamu ve özel sektör sanayi ve altyapı alanındaki müşterilerine çevreye duyarlı performanslarını arttıran teknolojiler sunar.


metyx_logo

Telateks A.Ş.®’nin hızla büyüyen bölümü METYX Composites, yüksek performanslı bir teknik tekstil ürünleri üreticisidir. Bu ürünler: multiaxial örgüler (e-cam, aramid, karbon ve hibritleri), karbon örgüler, RTM örgüler, dokuma örgüler ve vakum torbalama ürünleridir.
Tüm METYX Composites ürünleri, firmanın Türkiye’deki 24,000 metrekarelik gelişmiş ve modern tesislerinde üretilmektedir. Ürün portfolyosunun tamamlanması için, METYX Composites aynı zamanda kapsamlı bir danışmanlık hizmeti ve teknik eğitimler sunmaktadır.

METYX Composites’ın hizmet verdiği endüstriler arasında denizcilik, otomotiv, ulaşım, rüzgar enerjisi, inşaat ve mimari uygulamalar, altyapı ve spor ve eğlence endüstrileri bulunmaktadır.


tt_logo

Talaşlı makine imalatı ile 7/24 hizmet vererek müşterilerin istekleri doğrultusunda ürünlerin üretimlerini gerçekleştirir. Hızlı ve akılcı çözümler sunarak müşteri portföyünü gün geçtikçe geliştirmektedir.


atss_logo

Firmamız ATS Alüminyum Modüler Sahne Sistemleri Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuş olup, modüler sahne ve kiriş sistemleri, otel, disko, balo, anfitiyatro sahne ışık asma ve tavan kapama sistemleri, kiralık fuar, truss ve çatı sistemleri, sahne podyum, protokol tribünü, konusunda faaliyet gösteren, müşterilerine bu konularda kendi ürün, bilgi ve deneyimine dayanarak en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefleyen genç ve dinamik bir firmadır.


fiberflon_logo

FIBERFLON, PTFE (Teflon) kaplı cam kumaşların Türkiyede ki tek üreticisidir. 1988 yılında kurulan firmamız Çorlu Tekirdağ daki fabrikasında değişik kalınlıklık ve yüzey özelliklerinde PTFE (Teflon) ile kaplanmış cam kumaşlar üreterek dünyanın çeşitli bölgelerinde 60 den fazla ülkeye ihraç etmektedir (2014 yılı ihracatı, toplam üretimin 92% dir). Yüksek performanslı FIBERFLON® ürünleri, tipik olarak dokunmuş cam elyafının PTFE (Teflon) ile kaplanmasından meydana gelir. FIBERFLON® teknolojinin üst seviyelerini kullanarak en gelişmiş makine ve ekipmanlar ile kaplama / laminasyon / tekstil / kimya alanında geniş tecrübesini birleştirerek yüksek kaliteli ve performansı geliştirilmiş ürünler dizayn etmekte ve üretimini gerçekleştirmektedir. Mühendislerimiz ürün kalitesini arttırmak, her türlü özel istekleri karşılamak ve maliyetleri azaltıcı daha etkin üretim metodlari ve yeni ürünler geliştirmek üzere araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürekli olarak devam ettirmektedirler.
FIBERFLON PTFE (Teflon) kaplı gelişmiş kumaşları, filmleri ve proses konveyör bantları, her türlü kauçuk, plastik, gıda ve tekstillerin kurutma, sıcak yapıştırma veya pişirme proseslerinde birçok endüstrinin proses problemlerini çözmede yardimci olmaktadir. Bunun yanında yanmazlık, yapişmazlik ve UV ışınlarina dayanım özelliği sayesinde stadyum, AVM gibi projelerde asma-germe sistemlerinde kullanılmaktadir. Müşteri odaklı iş anlayışımız ve sürekli ürün geliştirme anlayışımız sayesinde ürünlerimiz birçok farklı sektörde çok geniş sayıda firmalar tarafından kullanılmaktadır. Başarımızdaki anahtar eşşiz üretim teknoljimizle birlikte Ar-Ge faaliyetlerine sürekli yatırımdır.


schmalz_logo

Schmalz Vakum San. ve Tic. Ltd. Şti. uluslararası Schmalz Grubu’nun bir parçasıdır. Merkezi Almanya’da bulunan Schmalz 100 yıllık maziye sahip bir aile şirketi olup, Dr. Kurt Schmalz ve Wolfgang Schmalz kardeşler şirketi üçüncü nesil olarak yönetmektedirler. Schmalz otomasyon, taşıma ve bağlama uygulamalarında dünyanın lider vakum tedarikçilerinden biri haline gelmiştir.


standart-civata_logo

Standart Cıvata Tic. Ve San. A.Ş, kurulduğu yıldan başlayarak sektörde en üst sıralarda yerini almış ve oluşturduğu yenilikler ile teknolojik değişikliklere öncülük etmiş ve sektörün belirleyicisi konumuna gelmiştir.Standart Cıvata’nın kurulduğu 1982 yılından,bu güne sektörde lider firma olmasının ana sebepleri,daima daha ileri,daima daha iyisi mantığını ilke edinmesi,dünya teknolojilerini birebir takip etmesi ,insana yatırım yapmaktan hiçbir zaman vazgeçmemesi ve bununla birlikte uzman satış politikaları,kaliteli ürün yelpazesi ve en uygun hizmeti sunmasıdır.Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu mantığıyla,sürekli değişime açık ve sürekli iyileştirmeye dayalı felsefesini benimseyerek bugün İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 si kapalı alan olmak kaydıyla toplam 20.000 m2 kurulu depolama ve satış-pazarlama tesisinde 10.10.2011 tarihinden itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir.


meguiars_logo

Bundan bir asır önce kurucu Frank Meguiar Jr.’ın garajında basit bir mobilya cilası laboratuarı olarak başlayan bu iş, şu an Meguiar’s ailesinin kılavuzluğunda dördüncü jenerasyonunu devam ettirmekte. 2001 yılında 100. yılını kutlayan Meguiar’s Inc. neredeyse her tür yüzey için sofistike bakım ürünleri sunarak dünyanın ileri gelen yüzey bakım ürerticilerinden biri oldu.
Meguiar’s şirket merkezi Irvine, California’da olmasına rağmen, üretim Nashville, Tennesse’de 20.000 m2 alana yayılmış üstün teknolojiye sahip üretim merkezinde gerçekleşmektedir.Aile şirketi şu anda evler, otomobiller, tekneler, trenler ve uçaklar dahil olmak üzere neredeyse tüm yüzeyler için 300′den fazla temizleyici, cila, wax ve koruyucu üretmektedir. Tüm Meguiar’s ürünleri Frank Meguiar, Jr.’ın geleneğini devam ettirerek türünün en iyisi olma sözünü taşımaktadır.


cinar_yemek_logo

Çınar Yemek, yemek üretim faaliyetlerine Avcılar’daki tesislerinde 1990 yılında başlamıştır ve halen hizmet vermeye devam etmektedir.

Çınar Yemek, kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli ürünlerle, hijyenik üretimle ve kaliteli servis anlayışıyla hizmet vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur. Öncelikli hedefimiz, ‘ilk önce sağlık’ anlayışımızla sektördeki gelişmeleri takip edip; çağdaş üretim standartlarını geliştirmek ve müşteri memnuniyetini %100 yapmaktır.


bozdogan_gida_logo

Yılların tecrübesi ve güçlü bir birikimle geçmişten bu güne, ÜLKER,den BESLER’e uzanan kalite çizgimizde ve yükselen hizmet döneminde müessesemiz çıtasını her geçen gün değerli müşterilerimiz için bir adım daha arttırdı.

Amacımız sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek. Hedefimiz; ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak. Biliyoruz ki, bizim hizmet kalitemiz, sizin hizmet kalitenizin en üst noktaya taşınması demek. Ve biliyoruz ki; “Üstün Hizmet” sunmanın yolu güçleri birleştirmekten geçiyor. BOZDOĞAN ile yükselen “ÜSTÜN HİZMET” anlayışımızın gücünüze güç katmasının heyecanını taşıyoruz.


alker_logo

1990 Yılından beri deneyimli hizmet kalitesini başarı ve güvenle günümüze kadar taşıyıp, profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir. Lazer kesim, giyiton kesim ve abkant büküm alanında hizmet vermektedir.
ALKAR LAZER müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve güvene dayalı işbirliğini, ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla bütünleşmiştir. Tüm hizmetlerinde toplan kalite yönetimi felsefesine uygun olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır.


izeltas_logo

Türkiye’nin ilk el aletleri üreticisi İzeltaş, 1968 yılında %100 Türk sermayesi ile İzmir’ de kuruldu. İzeltaş bugün 155.000 m²’si açık ,40.000 m²’si kapalı, modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde, 3000 çeşidin üzerinde el aleti üretip, 40′ ı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.
İzeltaş, el aletlerinin yanı sıra 30.000 gram’a kadar ürettiği dövme parçalar ile, başta otomotiv sektörü olmak üzere, savunma ve havacılık sanayine, ziraat endüstrisine, madencilik sektörüne, denizcilik, alt yapı işlerine ve diğer birçok kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermektedir.


karbosan_logo

1967 yılında İstanbul-Türkiye’de kurulmuş olan Karbosan, Türkiye’nin aşındırıcı ürünler konusunda faaliyet gösteren ilk üretici firmasıdır. Kuruluşundan bu yana hem yönetim kadrosu, hem de çalışanları, müşterinin aşındırıcı ürünler konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaya kendilerini adamışlardır. Kullanıcıları ile birlikte bir takım halinde çalışarak yeni teknolojiler ve değişik sanayi kollarının ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler geliştirmek bir Karbosan geleneğidir.


odak_logo

1983 yılından beri farklı sektörlerdeki yerli ve yabancı 1000’i aşkın firmaya hizmet veren ODAK, 1997 yılından beri Hadımköy’deki fabrikasında üretimini sürdürmektedir. 4000 m2 kapalı alanda 10’u mühendis, 30’u tekniker, 150 kişilik uzman kadrosuyla, yüksek kalite, doğru hizmet ve uygun fiyat kriterleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.
Tek yüzlü, çift yüzlü delik içi kaplamalı ve çok katlı devreleri, XPC, FR1, FR2, CEM1, CEM3, FR4 ve Alüminyum baz malzemeleri kullanarak, isteğe bağlı olarak farklı plaka ve bakır kalınlıklarında üretmektedir.


bek_lazer_logo

BEK Lazer Elektronik firması, Türkiye’de Laser-Cut SMT Stencil
(Lazer Kesim SMT Çelik Elek) üretmek üzere 2008 yılında kuruldu. Yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen kadrosu elektronik sektöründe pcb tasarım, pcb üretim, elektronik dizgi ve stencil üretim konularında 15 yıllık deneyim ve bilgiye sahiptir.
BEK Lazer Elektronik Türkiye’de müşterilerine daha hızlı ve daha ekonomik Lazer Kesim SMT Stencil üretmeyi kendisine hedef olarak belirlemiştir.


multikan_logo

Multikan, 1993 yılından bugüne sağlık sektöründe yeni teknolojiler ile üretilmiş güvenilir ürünler sunmaktadır.Multikan sözcüğünün isim ve Iogo olarak ortaya çıkarılmasında ekip kavramının önemi ve gücü esin kaynağı olmuştur.
Multikan felsefe olarak “ulusal sınırlar içerisinde ve ötesinde çalıştığı alanlarda örnek alınan, iletişimde olduğu işletmelere değer kazandıran bir marka kimliğinde olmalıdır.” düşüncesiyle doğmuş ve bu çizgide yoluna devam etmektedir.


multi_contact_logo

Multi-Contact, elektrik kontağı ve konektörlerin önde gelen üreticisidir. Şirket Basel, İsviçre’de bulunan elektrik mühendisi olan Rudolf Neidecker büyük öncü ruhu ile 1962 kurulmuştur. Benzersiz MC Multilam Teknolojisi ve şirketin birçok patenti, derin mühendislik bilgilerine kanıt olarak günümüz piyasasının taleplerini karşılamak için vardır. Şirket, ISO 9001 sertifikalıdır ve üretilen ürünlerde en yüksek kalite standartları vardır.


arlon_logo

1958 yılında Los Angeles , Kaliforniya’da kurulmuş olan Arlon , Dünya’da Açıkhava reklamcılığı sektörüne kendinden yapışkanlı folyolar üreten lider üreticilerden biridir.Sektöre renkli kesim folyoları üreterek hizmet veren ilk üreticilerden biri olan Arlon, kalitesi ve yaratıcılığı ile tanınmıştır. Arlon bu gün de dökme folyolar ve özel renkli folyolar imalatında uzmanlığı olan sayılı firmalardan biridir. Arlon’un geniş ürün yelpazesi dökme araç folyoları ,duvar kaplama ürünlerinden yüksek kaliteli ve dijital ,serigrafi baskıya uygun polimerik ezme bir çok ürünü içermektedir.


fark_dijital_logo

Müşterilerine uzun yıllardan beri iletişim, tanıtım, tasarım, baskı, uygulama ve strateji desteği veren, işin mutfağında yetişmiş, piyasa
koşullarına hakim, sadece pazarlama değil reklamcı vizyonuna sahip girişimciler tarafından 2013 yılında kurulmuş olan Fark dijital; markaları hedef kitleleriyle buluşturacak üretimler yapan, uygulayan ve tasarlayan bir dijital baskı atölyesidir.
Müşterilerinin isteklerine göre projelendirme, ölçü keşfi,tasarım, üretim uygulama, lojistik ve montaj süreçlerinin hepsini veya istenilen kısmını yürütecek bilgi birikim ve tecrübeye sahip fark dijital yoğun tempo ve işgücü gerektiren seri üretim ve uygulamaları üstlenebilecek parkur ve ekibe sahiptir.


caydavul_logo

Çaydavul Ltd.Şti. müşteri beklentilerini doğru zamanda doğru ürünle karşılama, sürekli en son teknolojilere ve yeni ürünlere yatırım yapma, kendini yenileme ve kaliteden hiçbir zaman taviz vermeme ilkeleri doğrultusunda çalışmaktadır. Plywood, H20, OSB, FIREBOARD gibi çeşitli ürünleri bünyelerinde bulundurup, satışını yapmaktadır.


birlik_oto-logo

Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesi’nde faaliyetlerini sürdüren firma,araç iç dizayn ve kaplama alanlarında faaliyet göstermektedir.


bilpa-kablo_logo

Bilpa Kablo 2010 yılında İstanbul’da Karaköy’de kurulmuş ve her sene sektörel ivmesini arttırarak faaliyet ve etkinliklerine devam eden esaslı bir kuruluştur.

Bilpa Kablo misyonunda sürdürülebilir başarıyı yakalamak, özel ve silikon kablolarla çeşitli pörtföye sahip olmak, kaliteye önem vermek ve rekabet çerçevesinde kalıcı olmaktır.Ticaret hayatına başlangıç verdiği günden bu yana Silikon Kablolar üzerine sektörde iddialı firma konumunda yer almaktadır. Bilpa Kablo kendi kulvarında önde gelen yerli yabancı kablo markalarının satışını yapmaktadır. Bunlar Başoğlu Kablo, Haufmann Kabel, Birikim Kablo, Star Kablo ve bir çok kablo markasını satışa hazır stoklarında bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra Haufmann Kabelin üreticisi ve aynı zamanda pazarlamacısıdır.


ege-kablo_logo

EGE KABLO, 1998 yılında Türkiye Kablo ve Elektrik-Elektronik Sanayisine hizmet amacıyla Manisa küçük sanayi sitesinde kurulmuştur. 2003 yılından bu yana da Manisa Organize Sanayi Bölgesine çok yakın olan Muradiye’de karayolu, demiryolu ve denizyolu taşımacılığına çok uygun konumda, modern tesis ve makineleriyle faaliyetini sürdürmektedir.