istanbul_universitesi_logoİstanbul’da bulunan devlet üniversitesidir. Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethinin ertesi günü 30 Mayıs 1453’te kurulmuştur. Dünyanın en iyi 500 üniversitesi sıralamasına Türkiye’den giren 6 üniversiteden biridir.İstanbul Üniversitesi dünyanın en iyi 500 üniversitesi arasında 2006’dan beri yer almaktadır. Üniversite, aynı zamanda Asya Pasifik bölgesinin en iyi 100 üniversitesi arasındadır.Üniversitede yaklaşık 55.000 lisansüstü, lisans ve ön lisans öğrencisi öğrenim görmektedir. Bu yüksek öğretim işlemi 5000 öğretim üyesi ve öğretim elemanı tarafından gerçekleştirilmektedir.


tubitak_logoToplumumuzun yaşam kalitesinin artmasına ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden, bilim ve teknoloji alanlarında yenilikçi, yönlendirici, katılımcı ve paylaşımcı bir kurum olma vizyonunu benimseyen Tübitak, akademik ve endüstriyel araştırma geliştirme çalışmalarını ve yenilikleri desteklemek, ulusal öncelikler doğrultusunda Araştırma-Teknoloji-Geliştirme çalışması yürüten Ar-Ge enstitülerini işletme işlevlerinin yanı sıra, ülkemizin bilim ve teknoloji politikalarını belirlemekte ve toplumun her kesiminde bu farkındalığı artırmak üzere kitaplar ve dergiler yayınlamaktadır. Bilim insanlarının yurt içi ve yurt dışı akademik faaliyetleri burs ve ödüller ile desteklenmekte, özendirilmekte, üniversitelerimizin, kamu kurumlarımızın ve sanayimizin projeleri fonlanarak, ülkemizin rekabet gücünün artırılması hedeflenmektedir.


Coatcoil A.Ş., yurtiçi ve yurtdışı boyalı metal pazarına kaliteli, ekonomik, hızlı servis anlayışı ile hizmet vermek üzere sektörün öncüsü olarak 1997 yılında faaliyete geçmiştir. Gebze Organize Sanayi Bölgesi nde 18,000 m² alan üzerine kurulu tesisin yıllık ortalama boyalı metal boyama kapasitesi 25.000.000 m²’ dir. ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi’ne sahip olan Coatcoil A.Ş. aynı zamanda ECCA-EUROPEAN COIL COATING ASSOCIATION (AVRUPA BOYALI METAL BİRLİĞİ) üyesi olarak da farklılığını ve kalitesini tescillemiştir. Coatcoil A.Ş. müşteri odaklı ve çevresel/sosyal sorumluluk bilinciyle faaliyet göstermektedir.


NetronTechnology_logo

1997 yılında kurulan ve Türkiye’de bilişim alanında birçok önemli projeye imza atan Netron Teknoloji, profesyonel kadrosu ile farklı seviyelerde uzmanlık gerektiren kurumsal eğitimlerin yanısıra, danışmanlık ve yazılım alanında da hizmet vermektedir.